IMAP چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

IMAP انقباض پروتکل دسترسی به  IMAP چیست پیام اینترنتی است. IMAP احتمال برخورد قانونی با پیام های شما را در سرور ایمیل به شما پیشنهاد می دهد.

این بدان معنی است که در صورت تنظیم سوابق خود به عنوان یک حساب IMAP در برنامه ایمیل خود ، پیام های نزدیک شده شما هرگز به طور مشروع در ابزار نهایی شما بارگیری نمی شوند. IMAP چیست  در عوض ، فقط تعداد زیادی پیام را با عناوین دریافت خواهید کرد. ممکن است پس از باز کردن پیام ، پیام کاملاً جمع شود.

IMAP چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

علاوه بر این ، می توانید پاکت نامه های خود را بر روی سرور ایمیل تنظیم کرده و پیام های خود را در آنجا جابجا کنید. این موارد در آن مرحله در سراسر جهان و ابزارهای مختلف برای شما قابل دسترسی خواهد بود.

اطلاعات مربوط به سرورهای ایمیل STRATO (سرور صندوق ورودی ، IMAP چیست  سرور صندوق ورودی ، داده های پورت و تأیید SMTP) را می توان در اینجا یافت: سرور پست الکترونیکی STRATO

تفاوت بین POP3 و IMAP چیست؟

دو فرصت برای بازیابی پیام ها وجود دارد:

IMAP: ایمیل ها بین رایانه شخصی شما و سرور ایمیل STRATO هماهنگ می شوند. علاوه بر این ، شما می توانید سازمان دهنده های خود را بر روی سرور قرار دهید تا پیام های خود را مرتب کنید. هنگام استفاده از IMAP ، به همین ترتیب با Outlook یا تلفن همراه (iPhone / Android / و غیره) به این پاکت نزدیک می شوید. IMAP چیست  علاوه بر این ، می توانید از طریق STRATO Communicator ، دقیقاً مانند تلفن همراه یا رایانه شخصی در خانه ، به یک بانک اطلاعاتی مشابه در سراسر جهان برسید.

IMAP چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

POP3: نامه های الکترونیکی از رایانه شما “بازیابی” شده و توسط سرور در تنظیم پیش فرض پاک می شوند. به همین دلیل ، شما دیگر به این پیام ها نزدیک نمی شوید – نه از طریق تلفن همراه و نه از طریق STRATO Communicator. به همین ترتیب احتمال ایجاد مجریان بر روی سرور و استفاده همزمان از آنها با چند ابزار (یا فقط در ارتباط STRATO) وجود ندارد.

در خلاصه داستان:

به شرطی که از حساب ایمیل خود با چند ابزار استفاده کرده و IMAP چیست ممکن است بخواهید از سازمان دهندگان خود استفاده کنید ، پیشنهاد می کنیم از IMAP استفاده کنید.

در صورت امکان که فقط از یک ابزار الکترونیکی برای دسترسی از طریق  فرق POP3 و imap  استفاده می کنید ، معمولاً کافی است.

ویژگی ها / نقاط کانونی هنگام استفاده از IMAP

در صورت خاموش بودن پیام ها ، آنها در ابتدا فقط با عنوان “پاک شده” ظاهر می شوند. برای اینکه پیام های شما برای همیشه پاک شود ، از سرور استفاده کنید ، به عنوان مثال ، همراه را در Outlook انتخاب کنید: “برای همیشه پیام های تغییر یافته / پاک شده را پاک کنید”.

IMAP چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

مزایای حساب IMAP:

می توانید از رایانه های شخصی مختلف به پیام های خود برسید

می توانید یک صندوق پستی متداول را به چند مشتری منتقل کنید

IMAP این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید پاکت نامه ها / سازمان دهنده های فرعی را روی سرور به سرعت و به طور موثر انجام دهید. هنگام استفاده از برنامه های ایمیل ، این موارد فقط “پیش بینی شده” هستند ، این به معنای یک قاعده کلی است که همه سازمان دهندگان ساخته شده روی سرور هستند.

شما می توانید ظرفیت های ایمیل مانند “جستجو” یا “مرتب سازی” را حتی با رایانه های شخصی کم شگفت انگیز نیز اجرا کنید ، به این دلیل که انجام کار روی سرور اتفاق می افتد و نه بر روی رایانه محله.

علاوه بر این ، سرور IMAP ما پسوندهای IDLE (فشار ایمیل) را تقویت می کند ، این بدان معنی است که وقتی ایمیل دیگری بدست می آید ، در صندوق ورودی خود به عنوان جدید نشان داده می شود و اخطار دریافت خواهید کرد. بنابراین ، مهم نیست که ابتدا روی “دریافت” یا تنظیم یک طول نقشه برداری ضربه بزنید.

کار گسترش IDLE به طور قطع در اکثر برنامه های ایمیل فعلی IMAP چیست (به عنوان مثال ، Outlook ، Outlook Express ، Thunderbird ، Netscape و موارد دیگر) انجام می شود.

IMAP چیست و چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟

یک تن از مشتریان ایمیل نیز این ظرفیت را تقویت می کند.

یادداشت های اضافی: لطفاً بخاطر بسپار که حتماً به یک انجمن وب ثابت نیاز دارید تا گزینه ای برای تغییر پیام های شما باشد. پذیرش پیام از طریق POP3 (SSL / TLS) به طور مرتب از طریق پورت ۹۹۵ مراقبت می شود ، در حالی که IMAP (SSL / TLS) از پورت ۹۹۳ به طور طبیعی استفاده می کند. انتقال ایمیل با استفاده از SMTP (SSL / TLS) (سرور صندوق پستی) با استفاده از درگاه ۴۶۵ انجام می شود.

پیام های پاک شده در ابتدا به ظرف استفاده مجدد منتقل شده و فضای اضافی را اشغال می کنند. برای همیشه می توانید آنها را در قوطی استفاده مجدد پاک کنید. از طرف دیگر ، مشتریان ایمیل استاندارد شانس ثبت شدن در این نزدیکی را ارائه می دهند. این سند به صورت محلی روی رایانه شخصی شما قرار داده شده است IMAP چیست  و در امتداد این خطوط ، دیگر نیازی به اتاق اضافی در صندوق ورودی ندارید.

پیام هایی که به یک پاکت IMAP ایران هاست منتقل شده شما منتقل می شوند ، پس از مدت زمان مشخصی ، به طور طبیعی پاک نمی شوند.

نکته قابل توجه: لطفاً به یاد داشته باشید که قطره نامه نامه الکترونیکی باید با استفاده از یک انجمن امن (SSL / TLS) بدست آید.

http://porschi.ir/q/bind-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید