bind چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

استفاده گسترده و جامعه قوی – BIND یک استاندارد de facto برای DNS در سیستم های لینوکس است و به طور فعال توسط یک جامعه بزرگ منبع باز پشتیبانی می شود.  پایدار – BIND در میلیون ها سرور تولید DNS استفاده می شود  و bind چیست  برای عملکرد پایدار و قابل پیش بینی شناخته شده است.

پشتیبانی از پلتفرم خوب – BIND از Linux ، NetBSD ، FreeBSD ، OpenBSD ، macOS و Windows پشتیبانی می کند.

bind چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

مجموعه ویژگی های جامع – BIND تنها سرور DNS است که bind چیست تمام عملکردهای اساسی DNS را در بر می گیرد – به مقایسه دقیق BIND ویکی پدیا با سایر سرورهای DNS مراجعه کنید. معایب BIND بدون API: BIND API ها را در معرض نمایش قرار نمی دهد ،

بنابراین اتوماسیون پیکربندی و استقرار DNS امکان پذیر نیست

bind چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

عدم ادغام با ابزارهای CI / CD: تیمهای DevOps نمی توانند از BIND برای استقرار DNS به عنوان بخشی از خط لوله CI / CD استفاده کنند (به عنوان مثال: با استفاده از جنکینز) سرعت اجرای برنامه ها را کند می کند. آنها برای پیکربندی DNS برای محیط خود باید به مهندسان شبکه وابسته باشند. موارد زیر مضراتی است که مشترک BIND و دیگر سرورهای DNS نسل اول مانند PowerDNS و Microsoft DNS دارند:

فاقد ویژگی های مدیریت ترافیک – با استفاده از پارامترهایی bind چیست  مانند مکان کاربر ، بار سرور ، قابلیت های سرور و غیره ، نمی توانید ترافیک را به مناسب ترین سرور هدایت کنید خدمات DNS مدیریت شده تنظیم مستقل یک سرور DNS ، چه با استفاده از BIND و چه از نرم افزارهای دیگر ، کاملاً پیچیده است. بسیاری از سازمان ها ترجیح می دهند از DNS به عنوان یک سرویس استفاده کنند

که توسط شرکت میزبان آنها یا ارائه دهندگان خدمات تخصصی DNS ارائه می شود. استفاده از DNS به عنوان یک سرویس مدیریت شده دارای چندین مزیت است: راه اندازی فوری – نیازی به نصب و پیکربندی DNS نیست سربار کمتر – نیازی به نظارت و نگهداری سیستم های DNS نیست زمان تضمین شده – بیشتر ارائه دهندگان DNS با پشتیبان گیری و  بازیابی داخلی ، bind چیست حداکثر زمان ۹۹٫۹٪ یا بالاتر را تضمین می کنند ، که دستیابی به آن با سرور خود دشوار است قابلیت های بهبود یافته – برخی از سرویس های DNS ویژگی های پیشرفته ای مانند متعادل کردن بار DNS با نظارت بیرونی سرور را ارائه می دهند

bind چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

پایین آمدن استفاده از یک سرویس DNS مدیریت شده  bind چیست هزینه اشتراک ماهانه ، کاهش انعطاف پذیری پیکربندی و اتکا به ارائه دهنده DNS از نظر عملکرد ، به روز و امنیت است. نسل بعدی راه حل های DNS: Beyond BIND فناوری DNS فراتر از راه حل های نسل اول مانند BIND است. سرورهای مدرن DNS می توانند به شما در دستیابی به کارهایی که فکر نمی کردید هرگز با DNS انجام دهید ، کمک کنند.  

bind چیست و هر آنچه بایستی در مورد آن بدانید

NS1 یک سرور DNS نسل بعدی با چندین قابلیت منحصر به فرد فراهم می کند ، با اجرای بهتر DNS و یک API که به منابع اجازه می دهد تا وضعیت و داده های متا مهم خود را به سرور DNS ارتباط دهند ، فراهم می شود: انتشار سریع – سرویس DNS با مدیریت NS1 یک شبکه جهانی فراهم می کند که می تواند تغییرات DNS را در میلی ثانیه پخش کند.

آگاهی از موقعیت مکانی – NS1 اطلاعات مربوط به منابع جغرافیایی را در هر منبع DNS بدست می آورد ، موقعیت مکانی کاربر را از طریق geo-IP تعیین می کند و مسیریابی  bind چیست مبتنی بر مجاورت را برای هر درخواست کاربر انجام می دهد. مزیت bind dns  پهنای باند و آگاهی از اتصال – NS1 برای بررسی در دسترس بودن ، پهنای باند و تأخیر شبکه ، بررسی های منظم سلامت روی منابع را انجام می دهد و از این داده ها برای مسیریابی کاربران  مزیت  bind dns  به بیشترین منابع در دسترس استفاده می کند.

بار ، ظرفیت و هزینه آگاه شده – NS1 پارامترهای ترافیک داخلی را برای هر منبع مانند بار ، ظرفیت و تعداد اتصالات فعلی یا حتی هزینه منبع (مثلاً برای CDN) تعیین می کند و یک تصمیم مسیریابی بهینه را اتخاذ می کند. NS1 هم به عنوان یک سرویس مدیریت شده در دسترس است و هم به عنوان سروری که می توانید در شبکه خود مستقر کنید ، دقیقاً مانند BIND: سرویس DNS مدیریت شده NS1 – مبتنی بر یک شبکه جهانی پخش شده با ۲۴ PoPs متصل به ارائه دهندگان خدمات اینترنت درجه ۱ ، با صدها گیگابایت در هر زمان. ۱۰۰٪ به موقع و عملکرد بسیار بالا در مقایسه با راه حل های DNS سنتی و همچنین ویژگی های DNS نسل بعدی تضمین شده است.

NS1 Private DNS – سرور DNS نسل بعدی که می توانید در مرکز داده خود مستقر کنید ، به طور چشمگیر عملکرد را بهبود می بخشد و از ویژگی های DNS نسل بعدی که BIND و  bind چیست محصولات مشابه ندارند ، بهره مند می شوید. یک آزمایش رایگان از نسخه DNS نسل بعدی NS1 دریافت کنید و تفاوت بین فناوری DNS نسل اول و نسل بعدی را ببینید. http://porschi.ir/q/%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af-ssd-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d8%af/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید