همه چیز درباره افزونه امنیتی وردپرس

در صورت تعمق ، “آیا به یک ماژول امنیتی WordPress نیاز دارم؟” افزونه امنیتی وردپرس  پاسخ مناسب بله است. WordPress اصلی ترین سیستم مدیریت محتوا در کره زمین است. این شیوع به همین ترتیب تصمیم اصلی را برای برنامه نویسان برعهده می گیرد.

در حال حاضر ، وردپرس به روزرسانی های معمولی برای رفع هرگونه شکاف امنیتی جدید و موجود دارد. در هر صورت ، امنیت به طور کلی روشی پذیرنده است. تکه ها فقط یک بار ضعف امنیتی شناخته می شوند.

همه چیز درباره افزونه امنیتی وردپرس

در مرکز آن ، WordPress بسیار غیرقابل اطمینان است. افزونه امنیتی وردپرس در هر صورت ، سیستم بیولوژیکی غول پیکر ماژول ها و سوالات وردپرس باعث می شود که در برابر بازده های امنیتی از بی دفاع محافظت شود.

 

برای اطمینان از سایت وردپرس خود در برابر این خطرات امنیتی ، افزونه امنیتی وردپرس استفاده از یک ماژول امنیتی وردپرس به طور مداوم یک فکر هوشمندانه است. ایران هاست در زیر ما را در پنج مورد از بهترین ماژول های امنیتی وردپرس قرار می دهیم و هر دو گزینه رایگان و پولی را دارند.

 

بهترین وردپرس تسهیل کننده

 

چرا به افزونه امنیتی WordPress نیاز دارید

همه چیز درباره افزونه امنیتی وردپرس

WordPress تلاشهای ایمنی کاملاً نیرومندی را برپا کرده است ، اما در صورتی که امیدوار باشید امنیت را به طور قابل توجهی بیشتر کنید ، باید از یک ماژول امنیتی استفاده کنید.

 

با استفاده از یک ماژول امنیتی وردپرس ، شما به موارد برجسته دیگری که وردپرس به طور مستقیم از ظرف خارج نمی شود ، می پذیرید ، از جمله:

همه چیز درباره افزونه امنیتی وردپرس

فیلتر سایت ، اسناد و بدافزارها

 

امنیت در برابر حمله های وحشیانه قدرت

 

فیلترهای امنیتی عادی ، مشاهده و اعلامیه ها

 

دیوار آتش سایت

 

به طور کلی امنیت را تقویت می کند

 

البته ، بدون این که بتوانید تنظیم کنید ، می توانید از پس آن برآیید ، افزونه امنیتی وردپرس اما به چه دلیلی آن را شانس می دهید؟ متأسفانه ، بسیاری از صاحبان صفحه وب تا زمانی که زمان بازگشت هیچ نقشی نداشته باشد ، امنیت سایت وردپرس خود را در نظر نمی گیرند.

 

وقتی سایت وردپرس شما خراب شده است ، کاری غیر از مشورت دادن به میهمانان و تلاش برای مرتب کردن خراب ها وجود ندارد. به شرط اینکه فقط کاری بود که می توانستید برای پیش بینی این امر انجام دهید.

 

بارگذاری خبر: وجود دارد. این در حال استفاده از یک ماژول امنیتی WordPress است.

 

بهترین افزونه های امنیتی وردپرس

همه چیز درباره افزونه امنیتی وردپرس

برای هر چیزی که با وردپرس مشخص شود ، بسیاری از ماژول های معروف  افزونه امنیتی وردپرس را برای معرفی کشف خواهید کرد. تجربه هر یک از ماژول ها خود می تواند یکنواخت باشد ، به همین دلیل ما این کار را خراب کرده ایم.

 

در زیر پنج مورد از ماژول های امنیتی وردپرس برتر و رایگان را می یابید که به شما اطمینان می دهد سایت شما در برابر آسیب پذیری های امنیتی است.

 

  1. ۱٫ در سراسر صفحه WP Security و Firewall

در سراسر امنیت صفحه

در سراسر صفحه  WP Security  و Firewall یکی از شناخته شده ترین ماژول های امنیتی WordPress است. استفاده از آن چیزی دشوار است و می توانید بدون توجه به اینکه هیچ ارتقاء فنی ندارید ، افزونه امنیتی وردپرس این ماژول را بطور موثری طراحی کنید.

 

این مبلمان با یک چارچوب بررسی فوق العاده مجهز شده است ، بنابراین می توانید ببینید که چه سرزمین هایی از سایت وردپرس شما تضمین شده است و چه مواردی را برای ارتقاء آن در اختیار دارید. از آنجا که این امر از نظر ظاهری بیرونی است ، مشاهده و درست کردن مناطقی از سایت شما که ممکن است ضعیف باشند ، دشوار است.

 

اصلی ترین راه هایی که این ماژول امنیت شما را بهبود می بخشد عبارتند از تضمین در برابر تلاش های ورود به سیستم آبی آبی ، اطمینان از حساب های مشتری شما ، ساختن فایروال سایت ، اطمینان از پایگاه داده های وردپرس شما و در هر صورت ، اجازه تحریم برخی از لوک های محلی یا آدرس های IP.

 

علاوه بر این ، در یک اسکنر امنیتی کار کرده است ، افزونه امنیتی وردپرس بنابراین می فهمید که سایت شما دائماً در برابر برنامه نویسان تضمین می شود.

 

در سراسر صفحه WP Security and Firewall ماژول کاملاً رایگان است که می توانید در اینجا بارگیری کنید. علاوه بر این ، شما به هیچ وجه با افزایش قیمت های تحریک کننده مواجه نخواهید شد ، و یا برای افزایش نقاط برجسته تر حرکت نمی کنید.

 

  1. ۲٫ امنیتی iThemes

 

ماژول امنیتی ithemes

 

امنیت iThemes یک ماژول امنیتی وردپرس فشرده شده است. این به عنوان یک ماژول رایگان و پولی برای مقصد وردپرس قابل دسترسی است. انطباق پرداخت شده ، به تدریج تلاشهای ایمنی ناخوشایند را باز خواهد کرد.

 

فرم رایگان دارای نکات برجسته بسیار بدی نیست ، اما به هر حال در صورت نیاز به امنیت سایت خود ، باید در مورد نوع ستاره فکر کنید. این امر نه تنها امنیت آسمانی را گشوده خواهد کرد ،افزونه امنیتی وردپرس بلکه از طرف دیگر متوسط ​​است و فقط ۸۰ دلار در هر سال.

 

فرم Pro برای بهبود امنیت کارهای بزرگی انجام می دهد ، از قبیل تهیه اطمینان از کلید محرمانه پنهان ، پشتیبان گیری و اطمینان از پایگاه داده های خود ، اطمینان در برابر حمله قدرت های جانوران ، حرکت صفحه ورود به سیستم از جمله اعتبار دو فاکتور و موارد دیگر.

 

علاوه بر این ، شما می توانید سایت معمولی را چک کنید و افزونه امنیتی وردپرس یک مهارت ماهرانه را نیز به شما اختصاص می دهد

http://porschi.ir/q/imap-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%86%d9%85/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید