هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

خروجی ، باید کل آدرس ایمیل و کلمه مخفی مناسب را برای تأیید اعتبار ارائه دهید. تنظیمات SMTP SERVER برای تنظیم ضبط در ابزارهای مختلف به فرصتی غیرقابل تأیید اعتبار احراز هویت دو عاملی ، ممکن است شما نیاز به یک رمزعبور برنامه صریح داشته باشید.

در زمانی که آدرس ایمیل (یا گواهینامه های ورود به سیستم) که در برنامه ایران هاست داده اید ، آدرس ایمیل (یا مدارک تحصیلی) سرور فعال ضبط خود را هماهنگ نمی کند ، هنگام تلاش برای ارسال یک اشتباه “انتقال مجاز نیست” را مشاهده خواهید کرد. پست الکترونیک. مشتری SMTP گزینه ارسال ایمیل در نتیجه اشتباه آدرس ایمیل را نخواهد داشت.

این می تواند اتفاق بیفتد که یک آدرس ایمیل به عنوان پیش فرض تنظیمات SMTP SERVER در یک برنامه رمزگذاری شده یا در هنگام تنظیم صندوق ورودی ایمیل خود به اشتباه نادرست آدرس ایمیل را به وجود آورد. بدون هیچ مشکلی پیام دریافت خواهید کرد. برای تعیین اشتباه “عدم تأیید مجاز” ، باید آدرس ایمیل ارسالی را آدرس دهید.

هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

با این شانس خاموش که شما مستقیماً از Outlook “برنامه های برنامه” را ارسال می کنید ، Outlook تلاش می کند تا آن را با آدرس From به عنوان آدرس ایمیل سازمان دهنده ارسال کند. برای این وضعیت ، خطای “انتقال غیر مجاز” را مشاهده خواهید کرد.

در هنگام ارسال استقبال ، این تبریک نمی تواند مستقیماً به دلیل حباب آدرس ایمیل ارسال شود. به عنوان راه حل ، می توانید به مناسبت آن ضربه بزنید و “ارسال به عنوان پیوست” را برای ارسال پیام تبریک انتخاب کنید.

برای دریافت پیام از ساختارهای تماس با سایت سازگار نیست

در زمانی که از ساختارهای “تماس با ما”  از یک سایت استفاده می کنید ، تنظیمات SMTP SERVER گزینه جایگزین ارسال معمولاً برای ارسال پیام استفاده می شود. این پیام ها از ارائه دهنده میزبانی وب سایت شما (میزبان وب) فعال می شوند. به عنوان یک قاعده ، نام فضای سایت نام منطقه را در آدرس ایمیلی که از آنها ارسال می شود ، هماهنگ می کند. به عنوان مثال: صفحه ظرافت ها را به آدرس  ارائه می دهد.

هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

برای این وضعیت ، میزبان وب یا سرور ایمیل ، که باعث ایجاد ایمیل می شود ، به اشتباه قبول کردید که پیام ها باید به صورت محلی به این دلیل منتقل شوند که نام منطقه معادل آن باشد. برای رفع این مشکل ، تنظیمات SMTP SERVER تنظیمات را باز کنید و گزینه جایگزین سرور پست الکترونیکی را انتخاب کنید تا مشخص شود که این پیام ها باید از راه دور منتقل شوند. شما باید برای هرگونه تنظیم محلی تحویل ایمیل محلی فهرست کنید و تنظیمات نزدیک را خاموش کنید. این تضمین می کند که پیام های وب سایت به سرورهای Zoho Mail رسیده و به حساب های ایمیل صحیح منتقل می شوند.

انتقال می دهم ایمیل روشی برای مکاتبات بسیار موفقیت آمیز است و برای ارسال پیام های ماهر شما به سرور ساده پروتکل انتقال ایمیل یا سرور SMTP احتیاج دارید. در این مقاله ، همه سرور SMTP چیست؟ و چگونه SMTP کار می کند؟

 

پیش از این ، نامه ها یا نامه ها روش اصلی مکاتبات تنظیمات SMTP SERVER برای مناطق دور افتاده بودند که در صورت نیاز به شخصی برای انتقال به شخص دیگری که در شهر دیگری زندگی می کند ، نیاز به ارسال نامه یا نامه از طریق یک اداره پست که در هر شهر ایجاد شده بود ، ارسال می کند.

ایمیل روشی قابل توجه و مقرون به صرفه تنظیمات SMTP SERVER برای پیشبرد موارد یا موارد شما است.

این فرآیند به دلیل پیشرفت در فناوری ، کامپيوتر و سریع شده است. در حال حاضر کل مفهوم پستی با کمک سرورهای ساده انتقال ایمیل یا سرورهای SMTP به یک چارچوب دیجیتال تبدیل شده است. در مورد SMTP و نحوه عملکرد سرور SMTP اطلاعات کسب کنید.

نیازی به بیش از آن نیست ، در این مقاله هرکدام از راه حلهای خود را در رابطه با سرورهای SMTP پیدا خواهید کرد. بنابراین بی خیال آرام باشید. ما در این مقاله نکات همراه را -پروتکل اساسی انتقال ایمیل با جزئیاتانواع سرورهای SMTP

به چه دلیلی از سرورهای SMTP استفاده می کنیم؟

بهترین سرورهای SMTP برای ارسال ایمیل رایگان؟

سرور SMTP چگونه کار می کند؟

ارسال با استفاده از سرورهای SMTP ارسال می شود

سرورهای پستی یا POP3 چیست؟

آدرس سرور SMTP من چیست؟

نقاط مورد علاقه استفاده از سرور SMTP؟

پروتکل انتقال ایمیل SMTP یا Simple Mail چیست؟

پروتکل انتقال مستقیم پست الکترونیکی یا SMTP یک کنوانسیون است تنظیمات SMTP SERVER دقیقاً مانند پروتکل اینترنت شما (آدرس IP). این یک تکه از لایه کاربردی کنوانسیون TCP / IP است. SMTP با ایده “ذخیره و رو به جلو” صرفاً مانند CDN سروکار دارد. این کار با MTA یا نماینده انتقال ایمیل شما انجام می شود تا مکاتبات خود را به رایانه شخصی یا ذینفع ارسال کنید. MTA اساساً سرور SMTP است. برای کشف سرور SMTP در اینجا ضربه محکم و ناگهانی کنید؟

هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

SMTP در اصل چگونگی انتقال ایمیل ارسال شده از MTA به MTA دیگر را کنترل می کند. پروتکل انتقال پست الکترونیکی ساده کد زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تنظیمات SMTP SERVER که انتقال پیام ها در بین سرورهای ایمیل (ساده مانند سرویس دهنده های وب) را ساده می کند. SMTP کمک می کند تا با پایین آوردن پیام به قسمت های مختلفی که سرورهای ایمیل قادر به درک آن هستند ، شکسته شود.

واقعیت جالب – protocol SMTP  می تواند فقط محتوا را ترسیم کند ، نمی تواند سبک های متنی ، تصاویر ، اتصالات و غیره را کنترل کند. به همین دلیل است که شما آن را ساده protopop trasfer mail call می نامید

شما برای ارسال محتوای غیر متنی مانند رسانه های تعاملی از MIME یا چند منظوره از افزونه نامه های اینترنتی استفاده می کنید. در پیکربندی تغییر یافته ، SMTP در انتقال اطلاعات بهم می رسد.

پیام به لبه های متن کمی تبدیل می شود. که توسط سرورها قابل تشخیص است. SMTP کدها را به سرورهایی می دهد که در آن مرحله می توانند رمزگشایی شوند. این پیامها در اینجا وجود دارد و تعداد بسیاری از رایانه های شخصی MTA یا PC به آن منتقل شده اند. آنها به سرعت راه خود را کنار می گذارند. شما می توانید آن را مانند نامه ای که دست های بی شماری برای رسیدن به هدف خود دارد تجربه کنید.

سرگرمی واقعیت- ISP (ارائه دهنده خدمات اینترنت) محدودیت شماره ای ندارد. پیام هایی که می توانید انتقال دهید. به طور کلی یک شماره خاص نیست. هر ساعت یا هر روز

هر ISP به اداره و تصمیم گیری در مورد تعداد پیام هایی که توسط هر انجمن ارسال می شود بستگی دارد. برای بخشی از افرادی که نیاز به ارسال پیام گسترده دارند ، این می تواند یک پیشگیری باشد. برای دور ماندن از این ، مرتباً ترتیب ISP خود را بررسی کنید.

هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

این یک سطح پیشرانه است و به شرط اینکه شما یک متخصص یا حرفه ای نباشید تنظیمات SMTP SERVER  می توانید از این قسمت خودداری کنید و به سمت قسمت ویژه SMTP Server Part بروید!

پروتکل انتقال ایمیل مستقیم یک کنوانسیون برای مکاتبات ایمیل است. برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ توسط RFC 821 بدون ضمانت یا استاندارد وب مشخص شد ، البته در سال ۲۰۰۸ تجدید شد و توسط RFC 5321 برای گسترش افزودنی های SMTP که حتی امروزه نیز از آن استفاده می کنیم ، تجدید می شود. همانطور که در مورد SMTP استفاده از تمام MTA صحبت شده است. علاوه بر این توسط چارچوب های اختصاصی مانند IBM Notes ، Microsoft Exchange و پست های وب مانند دیدگاه ، yippee و Gmail از کنوانسیون های غیر استاندارد در داخل استفاده می شود ، اما از SMTP برای ارسال و دریافت پیام از راه دور استفاده می شود.

هر آنچه بایستی در مورد نصب و تنظیمات SMTP SERVER

سرورهای SMTP از پروتکل کنترل انتقال از درگاه شماره ۲۵ استفاده می کنند

مشتریان ایمیل در سطح مشتری ، در بیشتر موارد ، از SMTP فقط برای پیام های فعال به سرور پست الکترونیکی جهت انتقال ، استفاده می کنند و مرتباً یک ایمیل فعال را به پورت ۵۸۷ یا ۴۶۵ مطابق با RFC 8314 به سرور نامه ارسال می کنند. برای بازیابی پیام ها ، IMAP و POP3 استاندارد است ، با این حال سرورهای اختصاصی نیز معمولاً کنوانسیون های محدودکننده را اجرا می کنند ، به عنوان مثال ، Exchange Acti

http://porschi.ir/q/imap-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%86%d9%85/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید