نکات طلایی در مورد تنظیمات SMTP در وردپرس

WP Mail SMTP با انواع ارائه دهنده های SMTP خارجی کار می کند از جمله: تنظیمات SMTP در وردپرس Gmail (شامل G-Suite) – بدون اشتراک لازم است Mailgun – اشتراک مورد نیاز است SendGrid – اشتراک لازم است SMTP دیگر  ایران هاست بدون نیاز به اشتراک نیاز است توجه داشته باشید که با یکی از ارائه دهندگان ذکر شده در بالا ، به یک حساب فعال یا اشتراک (در صورت وجود) نیاز خواهید داشت. با استفاده از G-Suite می توانید دامنه خود را با استفاده از رکوردهای MX متصل کنید ، به این ترتیب پیام های سایت شما دارای یک دامنه مارک دار خواهد بود و کمی حرفه ای به ایمیل های خود اضافه می کنید. تنظیمات SMTP در وردپرس G-suite دارای یک رابط کاربری آسان برای استفاده است که آدرس های فعال شما را بسیار ساده مدیریت می کند و بر اساس هزینه کم در استفاده از خدمات آنها توصیه می شود.

نکات طلایی در مورد تنظیمات SMTP در وردپرس

  اگر WP Mail SMTP را نصب کرده ایم و یک آدرس ایمیل ایجاد کرده ایم ، وقت آن است که افزونه خود را برای استفاده پیکربندی کنیم. در صفحه تنظیمات ، یک جعبه متنی با عنوان “از طریق ایمیل” تنظیمات SMTP در وردپرس مشاهده خواهید کرد ، این آدرس ایمیل است که پیام های ما را ارسال می کند. پیش بروید و آدرس جدیدی را که ایجاد کرده اید وارد کنید.

نکات طلایی در مورد تنظیمات SMTP در وردپرس

فلش با اشاره به کادر درست حتماً روی کادر انتخاب “نیرو از ایمیل” کلیک کنید. بعد ، “از نام” را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید. وقتی شخصی پیام های شما را دریافت می کند ، در قسمت جزئیات پیام ظاهر می شود. در آخر ، ما باید Mailer خود را ، یعنی ارائه دهنده خدمات ، آدرس ایمیل خود را که در آن ثبت شده اید ، انتخاب کنیم. در این آموزش ، من از یک حساب GMAIL استفاده می کنم. بنابراین من GMAIL- یا Google را انتخاب کردم. فلش به سمت گوگل شما باید یک درخواست  تنظیمات SMTP در وردپرس برنامه وب Google ایجاد کنید و Client ID و Client Secret را از پانل سرپرست G-Suite به دست آورید و هر دو را در قسمت مربوطه در پایین صفحه تنظیمات قرار دهید. برای ایجاد برنامه وب ، باید وارد آدرس GMAIL یا G-Suite خود در وب سایت Google Developers شوید. پس از افزودن اعتبارنامه ، وقت آن است که روی “ذخیره تنظیمات” کلیک کرده و به سمت آزمایش بروید تا مشخص شود که آیا تغییرات دیگری لازم است ایجاد شود.

نکات طلایی در مورد تنظیمات SMTP در وردپرس

بر روی برگه “تست ایمیل” واقع در بالای صفحه کلیک کنید. هر آدرس ایمیل برای این آزمایش کار می کند. پس از وارد کردن آدرس ، روی ارسال ایمیل کلیک کنید و صندوق ورودی خود را بررسی کنید. بسته به ارائه دهنده ، دریافت پیام آزمایش تا ده دقیقه طول می کشد. پس صبور باشید! اگر پیام را با موفقیت دریافت کردید ، افزونه SMTP اکنون به صورت صحیح تنظیم شده است ، و توصیه می شود پیش بروید و هر نوع فرم را در سایت خود امتحان کنید که قرار است  تنظیمات SMTP در وردپرس  ایمیل را به مدیر سایت ارسال کنید. مشکلات سرور یا وردپرس.اگر پیام آزمون را دریافت نکردید ، می تواند به چندین موضوع مرتبط باشد. ابتدا اطمینان حاصل کنید که اگر ارائه دهنده شما به کلیدهای API احتیاج داشته باشد ، بررسی کنید که هر دو را به درستی کپی کرده اید ، و اینکه به طور تصادفی یکی را برای دیگری اشتباه نکرده اید. همچنین ممکن است مشکلات بعدی ناشی از محدودیت حافظه سرور PHP در پرونده پیکربندی وردپرس شما یا درگیری با افزونه یا پیکربندی سرور دیگر باشد.

نکات طلایی در مورد تنظیمات SMTP در وردپرس

اگر به دسترسی ندارید یا دانش لازم برای بررسی سوابق سرور را ندارید ، توصیه می کنم به ارائه دهنده میزبان خود مراجعه کنید تا ببینید که آیا آنها می توانند به شما در رفع محدودیت ها و / یا درگیری هایی که باعث ایجاد مشکلات هستند کمک کنند. به آنها بگویید که دقیقاً چه کاری را می خواهید انجام دهید و ببینید که آیا آنها می توانند به شما کمک کنند یا خیر. مثل همیشه ، ایجاد هرگونه تغییر در پیکربندی سرور شما بسیار پرخطر است ، و توصیه می کنم در صورت لزوم از پشتیبان تهیه کنید.   اکنون که  SMTP  را نصب کردیم و با موفقیت آزمایش کردیم ، تنظیمات SMTP در وردپرس  باید هر ایمیل ایجاد شده توسط وب سایت خود را دریافت کنید. هر تماس PHP به عملکرد wp_mail () از آدرس ایمیل جدید استفاده می کند. برای اینکه امور راحت و روان کار نکنید ، حتماً وب سایت خود را با تمام افزونه ها ، مضامین و نسخه های اصلی به روز نگه دارید. نداشتن یک برنامه به روزرسانی منظم ، می تواند باعث درگیری و در نهایت خرابی شود. به روزرسانی ها هر دو را حفظ می کنند: امنیت و قابلیت اطمینان وب سایت شما. وب شناسی برای این کار با اشتراک ماهانه یک راه حل حرفه ای کامل ارائه می دهد. اگر دوست دارید راهنمایی کنید  تماس بگیرید. گزینه های دیگری که ارزش مدنظر دارند اگرچه تعداد بسیاری از افزونه های اتصال دهنده WordPress SMTP در دسترس هستند ، اما من WP Mail SMTP را به عنوان محبوب ترین توصیه می کنم ، به  تنظیمات SMTP در وردپرس عنوان محبوب ترین ، به احتمال زیاد طولانی ترین پشتیبانی و به روز رسانی را داشته باشید. http://porschi.ir/q/%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-webgl-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید