نحوه برقراری امنیت سیستم عامل با Windows BitLocker

 

تهدیدات سیستم

تهدیدات سیستم به سوء استفاده از خدمات سیستم و امنیت سیستم عامل اتصالات شبکه برای ایجاد مشکل در کاربر اشاره دارد. تهدیدات سیستم می تواند برای راه اندازی تهدیدات برنامه در یک شبکه کامل با عنوان حمله برنامه استفاده شود. تهدیدات سیستم محیطی را ایجاد می کند که از منابع سیستم عامل/پرونده های کاربر سوء استفاده می شود. امنیت سیستم عامل در زیر لیستی از تهدیدهای شناخته شده سیستم وجود دارد.

نحوه برقراری امنیت سیستم عامل با Windows BitLocker

– Worm فرایندی است که می تواند عملکرد سیستم را با استفاده از منابع سیستم تا حد شدید خفه کند. یک فرآیند Worm کپی های متعدد خود را تولید می کند که در آن هر نسخه از منابع سیستم ایران هاست استفاده می کند ، مانع از این می شود که سایر فرآیندهای دیگر از منابع مورد نیاز برخوردار شوند. فرآیندهای کرم حتی می توانند کل شبکه را خاموش کنند.

اسکن بندر – اسکن کردن بندر مکانیسم یا وسیله ای است که امنیت سیستم عامل  با استفاده از آن هکر می تواند آسیب پذیری سیستم را برای حمله به سیستم تشخیص دهد.

انکار سرویس – انکار حملات سرویس به طور معمول از استفاده مشروع کاربر از سیستم جلوگیری می کند. به عنوان مثال ، ممکن است یک کاربر در صورت انکار سرویس به تنظیمات محتوای مرورگر نتواند از اینترنت استفاده کند.

طبقه بندی امنیت رایانه

طبق گفته های وزارت دفاع ایالات متحده ، معیارهای ارزیابی سیستم رایانه ای معتبر ، چهار طبقه بندی امنیتی در سیستم های رایانه ای وجود دارد: A ، B ، C ، و D. این مشخصات امنیت سیستم عامل به طور گسترده ای برای تعیین و الگوسازی امنیت سیستم ها و راه حل های امنیتی استفاده می شود. در زیر شرح مختصری از هر طبقه بندی است.

بالاترین سطح. استفاده کنید

مشخصات طراحی رسمی و تکنیک های تأیید. اعطای درجه بالایی از تضمین امنیت فرآیند.

سیستم حفاظت اجباری را ارائه می دهد. تمام خصوصیات یک سیستم کلاس C2 را داشته باشید. برچسب حساسیت را به هر شی وصل می کند. این سه نوع است.

پایین ترین سطح. حداقل محافظت. MS-DOS ، Window 3.1 در این گروه قرار دارند.

دستگاه های خود را قفل کنید!

نحوه برقراری امنیت سیستم عامل با Windows BitLocker

 

زباله های زیادی در اینترنت وجود دارد که آلوده کردن رایانه های شرکت شما با بدافزارهای ناخوشایند را بسیار آسان می کند. این روزها نیز شوخی نیست؛ برخی از افراد بد مشغول تهیه برنامه هایی مانند باج افزار (که کامپیوتر شما را گروگان می زند تا زمانی که هکرها را به ارز رمزپایه ای پرداخت می کنید) ، ردیابی ضربه زدن به کلید و ربودن دوربین رایانه ای است ، به نام چند مورد.

داشتن هارد دیسک شما به همراه رمزنگاری ضد بدافزار محکم ، امنیت سیستم عامل  پایه و اساس امنیت خوبی است که افراد فناوری اطلاعات سالها در مورد آن صحبت می کنند. با رمزگذاری از طریق BitLocker یا Azure Disk Encryption ، همراه با Windows Defender ATP ، دیگر لازم نیست نگران باج افزار باشید زیرا همه پرونده های شما در ابر (به لطف OneDrive هستند و مخفی نگه داشته می شوند!

نحوه برقراری امنیت سیستم عامل با Windows BitLocker

نمونه های بدافزار در روز پخش می شوند دستگاه هایی که ماهانه با باج افزار سازش می کننددستگاههای حمله شده به Cryptoworm WannaCrypt
در مورد آن چه کاری می توانم انجام دهم؟
جای تعجب است که بسیاری از شرکت ها از پشتیبان گیری خودکار ، هارد دیسک های رمزگذاری شده یا ضد بدافزارهای به روز استفاده نمی کنند. ما دائماً شوکه می شویم وقتی مشتری های آینده نگر با ۲۰۰ تا ۳۰۰ کارمند سرورهای ۱۰+ ساله را اجرا می کنند یا از هیچ یک از داده های آنها نسخه پشتیبان تهیه نکرده اند. امنیت سیستم عامل این اقدامات احتیاطی بنیادی شبیه به پوشیدن کمربند ایمنی در اتومبیل نیست. متأسفانه ، این مراحل بسیار پیچیده تر از خم شدن کمربند ایمنی شماست. نگران نباشید ، مهندسان BEMO یک استراتژی محافظت از رایانه را با استفاده از ابزارهای مایکروسافت که در زیر شرح داده شده است ، پیاده سازی می کنند. با تغییر  امنیت سیستم عامل نیازهای شما و ایجاد بدافزار جدید ، ما پیوسته تنظیمات خود را ترسیم می کنیم. همه کارهای کثیف را برای شما انجام می دهیم ، و در هیچ زمان شرکت شما ۱۰۰٪ جدیدترین نسخه های دفاع رایانه را به روز نخواهد کرد.

قیمت گذاری رایانه

Windows BitLocker  هارد دیسک شما را رمزگذاری می کند به طوری که حتی اگر رایانه های شما از بین رفته یا به سرقت بروند ، هیچ کس قادر به دسترسی به مطالب آن نیست. خدمات توسط مایکروسافت به صورت رایگان ارائه می شود و نصب آن تنها چند دقیقه طول می کشد. برای دیدن چگونگی انجام این کار ، فیلم زیر را تماشا کنید!

 

Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP)
با Office 365 ATP اشتباه گرفته نشود (با تشکر از مایکروسافت بخاطر کنوانسیون نامگذاری گیج کننده) ، Windows Defender در سطح سیستم عامل کار می کند تا نقض ها را کشف کند ، امنیت سیستم عامل آنها را مورد بررسی قرار دهد و به طور خودکار با استفاده از یادگیری ماشین و آنالیز پاسخ می دهد تا بتواند از حمله به رایانه های شما استفاده کند. داشبورد به تیم IT شما انواع مختلفی از بدافزارهای شناسایی شده روی دستگاه ها را می دهد و کاربران را در معرض خطر حمله قرار می دهد. همراه با اطلاعاتی که از ۱ میلیارد دستگاه مایکروسافت با استفاده از ویندوز جمع شده ، ضد ویروس شما به طور مداوم باهوش تر خواهد شد. برای دیدن Heike Ritter از تیم ویندوز ، این ویدئو را در ویدئوی مختصر ۵ دقیقه ای نمایش دهید.

نحوه برقراری امنیت سیستم عامل با Windows BitLocker

رمزگذاری دیسک لاجورد
بسیاری از شرکت ها فقط برای محافظت فقط دستگاه هایی دارند بلکه سرور نیز دارند. و مردم تمایل دارند تصور کنند که سرورها به طور خودکار توسط مایکروسافت به روز و محافظت می شوند ، وقتی که در واقعیت کار تعمیر و نگهداری مداوم وجود دارد برخی از این تعمیر و نگهداری شامل نصب و راه اندازی حفاظت  امنیت سیستم عامل از نقطه پایان ، داده های اسکن از دست رفته ، آسیب پذیری سیستم عامل ، به روز رسانی سیستم ، به روزرسانی رمزگذاری دیسک و نصب راه حل ارزیابی آسیب پذیری است. Azure آسان می کند که ماشین های مجازی را در معرض خطر حملات قرار دهید ، از جمله تاریخچه حمله به آن سرورها.

http://porschi.ir/q/%d8%b5%d9%81%d8%b1-%d8%aa%d8%a7-%d8%b5%d8%af-%d8%aa%da%a9%d9%86%d9%88%d9%84%d9%88%da%98%db%8c-wpf-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید