صفر تا صد نکات برنامه نویسی که قبل از آموختن آن بایستی بدانید

هر زبان برنامه نویسی که انتخاب کرده اید. این زبان مونتاژ ، شی گرا نکات برنامه نویسی یا چیز دیگری به اندازه جاوا و پایتون محبوب است. نقطه شروع مبانی است.

اما ، قبل از پرش به اصول اولیه ، باید یک چیز را درک کنید. نکات برنامه نویسی برنامه نویسی یک هنر است. اگر از استدلال ، تفکر تحلیلی و یافتن راه حل های بهینه برای مشکلات لذت نبرید ، نمی توانید برنامه نویس باشید.

یادگیری برنامه نویسی مستلزم مجموعه ای دیگر از ارزش ها مانند اشتیاق ، عزم ، پشتکار و همه چیز در بین است. شما باید برای همیشه دانشجو باشید.

برنامه نویسی به خودی خود موضوعی گسترده است ، اما اگر می خواهید نکات برنامه نویسی  را یاد بگیرید ، اطمینان حاصل کنید که اشتیاق شماست ، هدفی را پیدا کنید که چرا و چگونه نکات برنامه نویسی  به یادگیری آن می روید ، کجا درخواست خواهید کرد و چرا؟

بنابراین اگر مجبورید برنامه نویسی را شروع کنید.

می توانید با پرسیدن یک سؤال ساده شروع کنید.

آیا این کاری است که من می خواهم در زندگی انجام دهم؟

اگر پاسخی نگرفتید ، این برای شما نیست. سرانجام ممکن است آن را رها کنید. اگر پاسخی را بدست آورید که می گوید ، بیایید امتحان کنید ، دوباره نتیجه همان خواهد بود. اما اگر نکات برنامه نویسی جواب شما را گرفت ، قطعاً بله! من می خواهم این کار را انجام دهم

حیاط مال شماست و مطمئن هستید که حیاط همیشه مال شما است.

شروع کنید و سپس هرگز به عقب نگاه نکنید.

صفر تا صد نکات برنامه نویسی که قبل از آموختن آن بایستی بدانید

هر کس که شروع به برنامه نویسی کرد ، تقریباً در همان صندلی شروع به کار کرد. این می تواند بسیار ناامید کننده باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند که وقتی خودشان شروع به تدریس کد می کنند ، تسلیم شوند. این ممکن است بسیار زیاد باشد و در بعضی مواقع قابل تحمل نیست. به همین دلیل است که CTO ایران هاست و مؤسس TheFireHouseProject.com به اندازه کافی خوب بودند تا قبل از شروع برنامه نویسی ، ۲۰ مورد را برای ما تعریف کنند.

 

در اینجا بهترین مواردی است که نکات برنامه نویسی باید قبل از شروع برنامه نویسی بدانید:

شما با انجام این کار یاد می گیرید
برنامه نویسی مانند مطالعه برای آزمون نیست
تقلب بسیار خوب قابل قبول است
کنار گذاشتن مشکلات شمع یک استراتژی ضعیف است
شما به ۵ مانیتور احتیاج ندارید
برنامه نویسی جفت تا حد امکان
یک راه درست برای درخواست کمک وجود دارد
همیشه برنده های کوچک را جشن بگیرید
هرگز یادگیری را متوقف نکن

دانش آموزان چه موضوعی را خیلی دوست دارند؟
دانش آموزان چه موضوعی را خیلی دوست دارند؟
حفظ کردن در برنامه نویسی کاربرد ندارد
شما می آموزید که انجام این کار در وهله اول لیست “۲۰ چیزهایی است که باید قبل از شروع برنامه نویسی بدانید” به یک دلیل است. تنها راه برای بهتر شدن در برنامه نویسی ، کدگذاری در واقع است. اجازه ندهید فلج از شروع شما جلوگیری کند. همیشه.

برنامه نویسی مانند مطالعه برای امتحان توسط مایل نیست. نکات برنامه نویسی وقتی درس می خوانید ، برای به دست آوردن نمره بهتر مواردی را به خاطر می آورید. این اصلاً در مورد برنامه نویسی صدق نمی کند. به هیچ وجه مهم نیست که فراموش کنید که چگونه یک پرونده سوئیچ را انجام دهید یا یک عبارت if / other برای آن موضوع را فراموش کنید. تا زمانی که می دانید کاری انجام می دهد ، شما طلایی هستید.

 

تقلب کاملاً قابل قبول است. جهنم ، حتی تشویق می شود برنامه نویسان برتر من مجبور شدم بطور مرتب با Google استفاده کنم. با این روش ، وقت زیادی را در تلاش برای رفع مشکل خود صرفه جویی خواهید کرد. این بدان معنا نیست که شما نباید هیچ کد را برای خود بنویسید. اما اگر گیر کرده اید Google دوست شماست.

صفر تا صد نکات برنامه نویسی که قبل از آموختن آن بایستی بدانید

 

کنار گذاشتن مشکلات ، فقیرترین استراتژی موجود است. من قبلاً تغییرات بی شماری را روی کد خود ایجاد می کردم و انتظار داشتم که این فوراً بدون هیچ خطایی کار کند. مشکلی که در این مسیر وجود دارد این است که مشکلات را بیش از دیگری پشته می کند. برخورد با آنها دشوار خواهد شد زیرا شما نمی دانید مشکل کجاست. بنابراین آنها را یکی یکی بگیرید.

 

یادگیری توسط خودتان بسیار سخت است. اکثر مردم با تلاش برای یادگیری خود لیست زبان برنامه نویسی ، برنامه نویسی را شروع کردند. انتخاب چندان بد نیست ، اما بسیار وقت گیر است. من به یاد می آورم که نمی دانستم عملکرد نقشه بر روی JavaScript چگونه کار می کند. من تمام آخر هفته را صرف تلاش کردم تا آن را بفهمم ، و خیلی دور نبودم. در روز دوشنبه ، یکی از دوستان من ۵ دقیقه این کار را توضیح داد و من آن را کامل کردم.

در حالی که شما در حال یادگیری کد هستید ، نفس شما جایی ندارد
احساسات خود را رها کنید. در سفر به برنامه نویسی زیاد می خواهید خطاهایی را ببینید. خیلی زیاد حتی با آنها آشنا می شوید. وقتی پیچ خوردن بخش بزرگی از روند است ، باید با اشتباهاتی که مرتکب شده اید اشکالی نداشته باشید. غم و اندوه نکنید ، زیرا فقط وقت و حوصله خود را از دست خواهید داد.

شما به ۵ مانیتور احتیاج ندارید. نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم به رغم آنچه که هالیوود در فیلم ها نشان می دهد ، شما هرگز به یک مانیتور بیرونی مجنون نیاز ندارید که یک برنامه نویس باشید. رایانه ای که اکنون روی آن کار می کنید احتمالاً به اندازه کافی خوب است که بتوانید برنامه نویسی را شروع کنید. در مورد چیزهایی که ممکن است مفید نباشد ، هدر ندهید. من طی ۱۵ سال گذشته از ۲ مانیتور استفاده کرده ام و خیلی خوب نیستم.

 

سرمایه گذاری اهمیت دارد. برای درک این موضوع مدتی طول کشید. یک تفاوت ظریف بین نمادهای مشابه وجود دارد ، و تا زمانی که به آن عادت نکنید ، می تواند بسیار ناامید کننده باشد. به یاد دارم که به رایانه اشاره کردم “سلام ، این متغیر است که من اعلام کردم. شما کور؟”

صفر تا صد نکات برنامه نویسی که قبل از آموختن آن بایستی بدانید

تلاش برای درک همه چیز دلیل گمشده است. در آغاز ، شما پر از انرژی هستید. شما “چرا” از هر مشکلی که با آن روبرو می شوید ، تعقیب می کنید. این کار با یک مایل ضروری نیست. کامپیوترها بسیار پیچیده هستند و دریایی مملو از چیزهای یادگیری است. و شما هرگز نمی خواهید همه چیز را بدانید. و این واقعا خوب است

برنامه را تا حد امکان جفت کنید. تا به امروز روش سریع تری برای یادگیری نحوه رمزگذاری وجود ندارد. برنامه جفت کردن تا آنجا که می توانید ، و از نتایج شگفت زده خواهید شد.

بدون احساس شرمندگی از شما کمک بخواهید

تغییر کد بخش بزرگی از فرآیند است. من در روزهای جوانی به این فکر می کردم که هر کد که نوشتم باید کامل باشد. اما پیشرفت در کد شما امری عادی است. جهنم ، ضروری است شما در حال نوشتن كتابی نیستید كه پس از انتشار قابل تغییر نیست. بنابراین اگر احساس می کنید کد شما ممکن است به روش دیگری سریعتر عمل کند ، این کار را انجام دهید.

یک راه درست برای درخواست کمک وجود دارد. نکات برنامه نویسی همه باید در بعضی مقاطع حرفه خود درخواست کمک کنند. و وقتی این کار را کردید ، این چهار مورد را به یاد داشته باشید:

جزئیات کمتری را که می بینید
فقط آنچه اتفاق می افتد را توضیح دهید ، هیچ چیز دیگری
توضیح دهید که چه اتفاقی می افتد
بیان کنید که چرا فکر می کنید باید متفاوت عمل کند

 

صفر تا صد نکات برنامه نویسی که قبل از آموختن آن بایستی بدانید

این روند را طی کنید ، و بدون نیاز به درخواست کمک ، اغلب با یک راه حل مواجه خواهید شد. این باعث می شود که شما به طور جامع به مسئله خود فکر کنید.

لازم نیست یک نبوغ ریاضی باشید. اگر شما یک فرد نکات برنامه نویسی نیستید یا به هیچ وجه ریاضی ندارید ، این بدان معنی نیست که شما موفق به برنامه نویسی نخواهید شد. این کار یک مزیت بزرگ است ، اما اگر اینطور باشد ، این نشانگر عدم موفقیت برنامه نویسی نیست. من کسی را می شناسم که نمی داند چگونه بدون حسابگر تعداد را ضرب کند و او در پایتون برتری دارد.

همیشه برنده های کوچک را جشن بگیرید. ساخت وسایل با کد بسیار جالب است. من اگر هر پیروزی را جشن نمی گرفتم هرگز به جایی نمی رسیدم که در آنجا باشم. جالب است بدانید که پس از بهینه سازی کد شما چقدر خوب اجرا می شود. و اگر کسی این کار را برای شما انجام ندهد ،نکات برنامه نویسی ابزاری بسیار قدرتمند برای پشت سر گذاشتن پشت است.

 

http://porschi.ir/q/imap-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d9%85%db%8c-%d8%aa%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%a9%d9%86%d9%85/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید