با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

مدت زمان بارگذاری وب سایت شما بر میزان موفقیت آمیز آن تأثیر می گذارد. اگر وب سایت شما آهسته باشد ، بازدید کنندگان در حالت ناچیزی از بین می روند. بهینه سازی سایت وردپرس ایران هاست آنها حتی ممکن است قبل از بارگذاری وب سایت شما بر روی دکمه عقب کلیک کنند.

عملکرد وب سایت همچنین در رتبه بندی شما در موتورهای جستجو تأثیر می گذارد. علاوه بر رتبه بالاتر ، بسیاری از دارندگان وب سایت پس از تسریع در طراحی خود ، بهینه سازی سایت وردپرس شاهد افزایش خزیدن عنکبوت موتورهای جستجو هستند.

امروز ، من می خواهم سیزده نکته سریع در مورد چگونگی بهینه سازی وب سایت خود و کاهش زمان بارگیری صفحه با شما به اشتراک بگذارم. اگر این تکنیک ها و بهترین روش ها را دنبال کنید ، بهینه سازی سایت وردپرس وب سایت شما خیلی سریعتر بارگیری می شود.

قبل از استفاده از این تکنیک ها در وب سایت خود ، من شما را تشویق می کنم  بهینه سازی سایت وردپرس  سرعت وب سایت خود را با استفاده از یک سرویس عملکرد رایگان مانند GTMetrix ، YSlow یا Google PageSpeed ​​Insights بررسی کنید. این سرویس ها زمان بارگیری صفحه و اندازه کلی پرونده صفحه شما را به شما اطلاع می دهند. آنها همچنین نکاتی را ارائه می دهند

با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

۱- برنامه میزبانی مناسب را انتخاب کنید
اولین قدم در بهینه سازی وب سایت شما به درستی انتخاب برنامه میزبانی مناسب است. اگر سرور شما سن لازم را برای پردازش درخواست های HTTP و دستورات MySQL در حال جنگ است ، با شما در حال جنگ نیست.

خدمات عملکردی مانند GTMetrix شما را از زمان پاسخ دقیق سرور خود راهنمایی می کند. توصیه می کنم زمان پاسخگویی وب سایت خود را در برابر وب سایت های مشابه آزمایش کنید. به عنوان مثال ، اگر یک وبلاگ عکاسی را اجرا می کنید ، ببینید که چگونه زمان پاسخ سرور شما با سایر وبلاگ های عکاسی در طاقچه شما مقایسه می شود.

شرکت های میزبان همیشه علت نیست. شما ممکن است بهینه سازی سایت وردپرس  با یک شرکت میزبان عالی باشید اما زمان پاسخگویی ضعیف را می بینید زیرا برنامه انتخاب میزبانی شما تحت تأثیر قرار دارد. به عنوان مثال ، مشتریانی که از برنامه های میزبانی مشترک استفاده می کنند ، احتمالاً با بارگذاری آهسته مواجه هستند زیرا صدها وب سایت در همان سرور میزبانی می شوند.

با این وجود ، هر نوع برنامه میزبانی از رم کافی و سرریز CPU رنج خواهد برد. بنابراین ، باید به آنچه وب سایت شما برای اجرای یکنواخت نیاز دارد توجه کنید. ارزان قیمت نباشید و به دنبال ارزانترین گزینه بروید. یک برنامه میزبانی را انتخاب کنید که بتواند لک های ترافیکی را به طور کارآمد اداره کند.

با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

۲٫ از یک موضوع سریع وردپرس استفاده کنید
طرحی که کدگذاری نشده باشد یا از تصاویر در طول طراحی استفاده کند ، وزن غیر ضروری را به صفحه شما اضافه می کند. معمول نیست که برخی از مضامین وردپرس اندازه چند مگابایت باشد. چنین طرحی می تواند چند ثانیه به زمان بارگیری صفحه شما بیافزاید.

طرحی را انتخاب کنید که برای دسک تاپ ، تبلت و دستگاه های تلفن همراه بهینه شده است. موتورهای جستجو از طرح های پاسخگو پشتیبانی می کنند زیرا اطمینان حاصل می کنند که همه صفحات دارای URL یکسان هستند ، با این حال طرح های سازگار که بطور اختصاصی برای تلفن های همراه ایجاد شده اند می توانند تجربه یک کاربر تلفن همراه را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند (معمول نیست که یک طراحی سازگار برای کاهش اندازه صفحه توسط بیش از یک مگابایت باشد). .

متأسفانه ، اکثر توسعه دهندگان موضوع با استفاده از شبکه های  بهینه سازی سایت وردپرس ذخیره و تحویل محتوا ، وب سایت نسخه نمایشی موضوع خود را بهینه می کنند این امر دشوار است بدانید که طراحی وردپرس چقدر سریع است قبل از استفاده از آن سریع است.

۳٫ پلاگین های خود را نظارت کنید
قبل از نصب هر افزونه در وب سایت خود ، از خود بپرسید “آیا این افزونه ضروری است؟”

افزونه ها یکی از بزرگترین دلایل کندی وب سایت های وردپرس است. هرچه افزونه های بیشتری بدون تحقیق نصب کنید ، احتمالاً با مشکلات عملکردی روبرو خواهید شد. اما تعداد افزونه هایی که نصب کرده اید دلیل نمی شود که وب سایت وردپرس کند شود.

با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

برخی از افزونه ها به دلیل کندی وب سایت ها شناخته شده اند.  بهینه سازی سایت وردپرس دلایل زیادی برای این امر وجود دارد از جمله کد نویسی بد ، تماس با سرورهای خارجی و تماس مداوم و بروزرسانی بانک اطلاعاتی وردپرس شما. توجه داشته باشید که پلاگین CPU نیز از چه مقدار استفاده می کند. بسیاری از افزونه ها به دلیل فرآیندهای مداوم ، می توانند CPU شما را دچار مشکل کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، کل سرور شما می تواند پایین بیاید.

۴٫ سطل زباله خود را خالی کنید
وردپرس ۲٫۹ سیستم زباله وردپرس را معرفی کرد. بهینه سازی سایت وردپرس هر زمان که محتوا حذف شود ، نظر ، پست ، صفحه ، رسانه و غیره باشد. به سطل زباله فرستاده شده است از اینجا ، محتوا یا می توانند به صورت دائمی بازیابی یا حذف شوند. این به طور موثری سیستمی برای عدم امنیت است و به شما کمک می کند تا هر چیزی را که به طور تصادفی حذف شده است بازیابی کنید (به همان روشی که سطل بازیافت در رایانه شما کار می کند).

سطل زباله می تواند فضای غیر ضروری زیادی را در بانک اطلاعات وب سایت شما داشته باشد. هرچه بانک اطلاعاتی بزرگتر باشد ، بازیابی اطلاعات از آن طولانی تر است.

به طور پیش فرض ، وردپرس به طور خودکار سطل زباله را پس از سی روز حذف می کند. با اصلاح پرونده wp-config.php می توان این کار را کاهش داد. به عنوان مثال ، می توانید با افزودن موارد زیر ، این کار را به هفت روز کاهش دهید:

۰۱
تعریف (“EMPTY_TRASH_DAYS” ، ۷)؛
با افزودن این گزینه می توانید سیستم حذف شده ها را به طور کامل غیرفعال کنید

پرونده wp-config.php شما.

۰۱
تعریف (“EMPTY_TRASH_DAYS” ، ۰)؛
۵٫ اصلاحات ارسال ، پیش نویس ها ، هرزنامه ها ، پینگ بک ها و پیگیری ها را کاهش دهید
این فقط سطل زباله نیست که بدون نیاز به افزایش اندازه بانک اطلاعاتی بهینه سازی سایت وردپرس شما کمک می کند. همه انواع پست ردیف های جدول را با داده جمع می کنند. بنابراین ، مهم است که مرتباً نظرات اسپم و پیامهای ناخواسته و پیگیری را حذف کنید.

همچنین باید نسبت به تعداد پیش نویس ها و بازنگری های ارسال شده در وب سایت خود احتیاط کنید. سیستم بازنگری WordPress به شما امکان می دهد تا به نسخه های قدیمی تر مقالات برگردید ، آنها را مشاهده کرده و آنها را بازیابی کنید.

علاوه بر یک خودکار خودکار در ارسال ها و صفحات ، هر بار که مقاله های خود را ذخیره می کنید ، تجدید نظر می شود. این بدان معناست که مقاله ای با ده تجدید نظر با ده برابر فضای بیشتر بهینه سازی سایت وردپرس  در پایگاه داده شما نسبت به مقاله واقعی که منتشر شده است. همانطور که تصور می کنید ، این اندازه بانک اطلاعاتی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

ویرایشهای ارسال شده
اصلاحات ارسال می تواند اندازه بانک اطلاعاتی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

به طور پیش فرض ، وردپرس تعداد نامحدودی از ویرایش ها را ذخیره می کند ، اما این به طور کلی لازم نیست. بهتر است این حد را به چیزی کاربردی تر مثل دو یا سه کاهش دهید. می توانید این کار را با اضافه کردن کد زیر به پرونده wp-config.php خود انجام دهید:

۰۱
تعریف (“WP_POST_REVISIONS” ، ۳)؛
از طرف دیگر می توانید با اضافه کردن کد زیر به پرونده wp-config.php ، سیستم ویرایش ارسال را به طور کامل غیرفعال کنید. از نظر وبلاگ نویس ، این یک تنظیم مطلوب نیست زیرا نسخه های تجدید نظر در پست بسیار مفید است ، با این حال بسیاری از دارندگان وب سایت این مرحله را برای اطمینان از کارآمد تر پایگاه داده خود برداشته اند.

۰۱
تعریف (“WP_POST_REVISIONS” ، نادرست)؛
یک روش عملی تر برای تمیز کردن پایگاه داده WordPress استفاده از WP Optimize است. این افزونه می تواند به صورت خودکار پیش نویس های خودکار ، نظرات اسپم ، پیگیری ها و موارد دیگر را حذف کند. WP-DBManager همچنین یک راه حل مناسب برای بهینه سازی پایگاه داده شما است.

۶٫ تصاویر خود را برای وب بهینه کنید
تصاویر می توانند به شکسته شدن بخش طولانی متن کمک کنند و به شما کمک می کنند مقالات شما بیشتر در سرویس های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. با این حال آنها همچنین فضای زیادی را ذخیره می کنند. بنابراین ، صفحات که حاوی تصاویر زیادی هستند می توانند بارگذاری زیادی کنند.

بنابراین به نفع شماست که تصاویر خود را برای اینترنت بهینه کنید بهینه سازی سایت وردپرس  قبل از بارگذاری آنها در وب سایت خود. اکثر برنامه های ویرایش عکس ، مانند Photoshop ، به شما امکان می دهند این کار را از طریق گزینه “ذخیره برای وب” انجام دهید.

یک افزونه خوب برای بهینه سازی تصاویری که قبلاً بارگذاری شده است WP Smush.it است. این نرم افزار از API Smush.it برای بهینه سازی تصاویر JPEG ، نوار داده های متا از JPEG و تبدیل تصاویر GIF به PNG استفاده می کند. اما باید توجه داشته باشید که این افزونه هنگام تبدیل تصاویر از منابع زیادی استفاده می کند ، بنابراین ممکن است وب سایت شما در حین اجرای آن کند باشد.

با بکارگیری این نکات اقدام به بهینه سازی سایت وردپرس خود کنید

اگر نمی خواهید کیفیت تصویر را فدا کنید ، Lazy Load را بررسی کنید. این افزونه تضمین می کند که تصاویر در صورت مشاهده منطقه برای کاربر بارگذاری می شوند. این زمان بارگذاری صفحه را تا حد زیادی کاهش می دهد.

۷٫ تبلیغات خود را به طور خردمندانه انتخاب کنید
نسبت به نوع تبلیغاتی که به وب سایت خود اضافه می کنید آگاه باشید. کارآمدترین روش تبلیغ محصول یا خدمات در وب سایت شما (از منظر عملکرد وب سایت) پیوند مستقیم به صفحه با استفاده از تصویری است که برای وب بهینه شده است. می توانید این مرحله را یک قدم جلوتر بردارید و در عوض از لینک های متنی استفاده کنید.

با افزودن تبلیغات از شبکه های تبلیغاتی شخص ثالث به دلیل تماس هایی که به سرورهای خارجی انجام می شود می توان بارگیری را افزایش داد. حتی اسکریپت های ردیابی  بهینه سازی سایت وردپرس آگهی موضعی می تواند به عملکرد آسیب برساند. به عنوان مثال ، انتشار دهنده افزونه محبوب چرخش تبلیغاتی OIO ، شهرت بدی برای افزایش زمان بارگذاری صفحه دارد.

البته تبلیغات برای زنده ماندن بیشتر وب سایتها ضروری است ، بنابراین باید در تعادل مناسب بین سرعت و درآمد تلاش کنید. اگر سایر زمینه های طراحی وب سایت خود را بهینه کنید ، چند تبلیغات چندان آسیب نبینند. فقط مطمئن باشید که با آزمایش سرعت وب سایت خود قبل و بعد از افزودن تبلیغات ، به میزان بارگذاری هر تبلیغی به وب سایت خود کاملاً آگاه هستید.

۸٫ در استفاده از دکمه ها و ابزارک های رسمی رسانه های اجتماعی در نظر بگیرید
برای اکثر صاحبان وب سایت ، ترافیک رسانه های اجتماعی بعد از ترافیک موتورهای جستجو دوم است. به همین دلیل دکمه های به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی در طراحی وب سایت بسیار برجسته هستند.

دکمه های اشتراک گذاری رسمی محبوب هستند زیرا تعداد سهمی از صفحه را نشان می دهد. متأسفانه ، دکمه های اشتراک گذاری رسمی از طرف سرویس هایی مانند Facebook و Twitter می توانند بارهای زیاد بارگذاری را به دلیل تماس هایی که به سرویس های خارجی می دهند ، بی حد و حصر افزایش دهند. من قبلاً دکمه های به اشتراک گذاری در بالا و پایین مقالات را برای فیس بوک ، Google+ و توییتر نمایش داده بودم. این مقدار ۵۰۰KB به صفحات من اضافه شد.

با صرفاً تغییر در پیوندهای متنی یا تصاویر رسانه های اجتماعی ذخیره شده محلی ، می توانید صرفه جویی در اندازه صفحه خود را تا یک مگابایت کاهش دهید.

۹٫ فشرده سازی Gzip را فعال کنید
فشرده سازی Gzip اجازه می دهد تا یک صفحه وب سایت حداکثر ۷۰ درصد از اندازه اصلی آن به یک مرورگر منتقل شود. سپس مرورگر صفحه را فشرده می کند و آن را به کاربر نمایش می دهد.

http://porschi.ir/q/%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af-ssd-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d8%af/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ در عمومی.
ارسال دیدگاه
1 پاسخ

مطلب خوبی بود

اما بیشتر مقاله بود تا پرسش

پیشفرض پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۳۰.
ارسال دیدگاه

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید