ابزار وردپرسی مربوط به طراحی سایت

Canva یک ابزار طراحی برای غیر طراحان است. طراحی سایت این برنامه با رابط بصری با ابزارهای کشیدن و رها کردن ساده و قالب های داخلی ابزار وردپرسی برای انواع گرافیک همراه است.

می توان از آن برای ایجاد تصاویر رسانه های اجتماعی ، آرم وب سایت ، مطالب تبلیغاتی و موارد دیگر استفاده کرد.

ابزاری قدرتمند وردپرس برای طراحی و نمونه سازی اولیه طراحی سایت ابزار وردپرسی  برای  طراحان است. این نرم افزار با رابط کاربری آسان همراه است و به شما امکان می دهد تا فایل ها را از ووارد برنامه کنید.

تهاجم باعث می شود تا با به اشتراک گذاشتن فایل ها به راحتی امکان همکاری را فراهم کنید. همچنین می توانید آن را به چندین برنامه شخص ثالث وصل کنید و کلیپ آرت ، گرافیک بردار و تصاویر را از منابع دیگر وارد کنید

ابزار وردپرسی مربوط به طراحی سایت

Affinity Designer و Photo دو برنامه قدرتمند طراحی گرافیکی و جایگزین ارزان قیمت تر برای Adobe Photoshop و Illustrator هستند. برنامه Designer به شما امکان می دهد تا ابزار وردپرسی هر دو تصویر برداری و شطرنجی ایجاد کنید ، همچنین می توانید عناصر شطرنجی را به یک تصویر برداری ترکیب کنید.

 

برنامه ها از یک رابط کاربری بصری استفاده می کنند طراحی سایتکه یادگیری حتی برای مبتدیان نیز ساده تر است. همچنین برای کمک به شروع کار به یک تن از منابع یادگیری دسترسی دارید.

بهترین ابزار ردیابی زمان برای مترجمان

این که آیا شما با نرخ ساعتی کار می کنید یا مشتریانی را برای انجام پروژه کامل شارژ می کنید ، باید روزانه کار خود را هر روز ردیابی کنید.

این برنامه های ردیابی زمان به شما کمک می کنند ساعت ها را ردیابی کنید ، ابزار وردپرسی بهره‌وری را پیدا کنید و نحوه استفاده بهینه از وقت خود را تحلیل کنید.

یکی از بهترین برنامه ردیابی زمان و بهره وری در بازار است. این امکان را به شما می دهد تا زمان را ردیابی کنید ، وظایف را مدیریت کنید ، تصاویر را ذخیره کنید ، بر استفاده از وب و برنامه نظارت کنید و گزارش ها را مشاهده کنید.

همچنین می توانید ساعت های مورد نیاز را تعیین کنید ، بر اساس پروژه ها به مشتریان دسترسی دهید و اعضای تیم را اضافه کنید. این برنامه بر روی همه سیستم عامل ها کار می کند ، کار شما از کار شما خارج می شود و با بسیاری از ابزارهایی که قبلاً در این مقاله به آنها اشاره شده است ادغام می شود.

ابزار وردپرسی مربوط به طراحی سایت

Hubstaff یک ردیابی زمان و مانیتورینگ عالی برای تیم ها و مشاغل است. این برنامه می تواند بر استفاده از وب و برنامه ها نظارت داشته باشد ، برگه های زمانی را حفظ کند ، پیگیری حضور در برنامه ها و برنامه ها ، حقوق و دستمزد ساده و صورتحساب آسان.

این ویژگی از ویژگی GeoTracking برای مشاغلی برخوردار است ابزار وردپرسی که باید همراه با ساعات کاری خود ، مکانهای کارمندان را ردیابی کنند. همچنین با ابزارهای شخص ثالث مانند Asana ، Quickbooks ، GitHub ، و بسیاری دیگر ادغام می کند.

آنها یک برنامه رایگان محدود ارائه می دهند و برنامه های پرداخت شده از ۷ دلار در هر کاربر در هر ماه شروع می شوند

Harvest یکی دیگر از برنامه های عالی برای ردیابی زمان است که هم برای فریلنسرها ، هم تیم ها و هم برای مشاغل شخصی امکان پذیر است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا زمان ، مدیریت پروژه ها ، گرفتن قاتلان بهره‌وری و ارسال فاکتورها به مشتری خود را پیگیری کنید.

Dropbox

Dropboxaper یک برنامه یادداشت برداری است که توسط افراد پشت Dropbox ساخته شده است. این یک برنامه رایگان است و به شما امکان می دهد تا به راحتی یادداشت برداری کنید ، آنها را با تیم های خود به اشتراک بگذارید ، حاشیه نویسی اضافه کنید ، بازخورد دهید ، ایده های خود را ذخیره کنید ، و موارد دیگر.

 

این یک رابط بصری تمیز را ارائه می دهد که فقط هنگام نوشتن جریان می یابد. ابزارهای قالب بندی از راه شما خارج می شوند و در صورت نیاز به آنها دوباره ظاهر می شوند. به اشتراک گذاشتن و همکاری آسان تر و سرگرم کننده است.

این برنامه در کنار همه ابزارهای رایج ذکر شده در این لیست  موارد دیگر قرار دارد. آنها یک طرح رایگان بسیار محدود را برای ۱ نفر و دو پروژه ارائه می دهند. برنامه های پرداخت شده از ۱۲ دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود.

ابزار وردپرسی مربوط به طراحی سایت

RescueTime یک نرم افزار ردیابی زمان برای تیم ها و مشاغل است.

این عکس از آنچه کارمندان شما روی آن کار می کنند ذخیره نمی شود ابزار وردپرسی و با قرار دادن اولویت کارمندان بر حفظ حریم خصوصی متمرکز می شود.

این ارائه می دهد گزارش فعالیت های دقیق برجسته استفاده از برنامه طبقه بندی شده توسط فعالیت. می توانید اهداف ، پروژه ها را تنظیم کنید ، قاتلان بهره‌وری را رصد کنید ، هشدارهایی در زمان واقعی دریافت کنید ، ساعت تعیین کنید و موارد دیگر.

RescueTime دارای یک برنامه محدود محدود است و برنامه های پرداخت شده آنها از ۶ دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می شود.

Toggl یک برنامه ردیابی زمان ساده و موثر برای افراد ، تیم های از راه دور و مشاغل است. این برنامه به عنوان یک افزونه مرورگر و همچنین برنامه های تلفن همراه و دسک تاپ در دسترس است و کارهای شما را در دستگاه ها همگام سازی می کند ، بنابراین هرگز یک دقیقه از کار خود را از دست نمی دهید.

ابزار وردپرسی مربوط به طراحی سایت

به عنوان یک فریلنسر ، از ویژگی های نرخ صورتحساب آنها می خواهید که به شما امکان می دهد نرخ ساعت را تعیین کنید و ساعت های خود را پیگیری کنید تا مطمئن شوید که به شما عادلانه پرداخت می شود. ابزار وردپرسی همچنین می توانید ببینید که کدام کارها بیشترین هزینه را برای شما ایجاد می کنند و اهداف خود را بر این اساس تنظیم می کنید.

نویسندگان محتوا ، وبلاگ نویسان و نویسندگان کپی می توانند از ابزارهای اضافی برای بهبود گردش کارشان بهره مند شوند. ابزارهای زیر به شما در نوشتن بهتر و بهبود بهره وری به عنوان ابزار وردپرسی نویسنده مستقل کمک می کند.

بهترین ابزار بررسی گرامر در بازار است. به طور خودکار اشتباهات گرامر و هجی را هنگام نوشتن چک می کند و از هوش مصنوعی برای تحلیل محتوای شما استفاده می کند.

این می تواند برای نقطه گذاری ، موجز بودن ، لحن بودن ، ابزار وردپرسی پیشنهادات کلمه ای و موارد دیگر بررسی کند. در مرورگر ، به عنوان یک برنامه مستقل ، درون WordPress ، Gmail ، G Suite و موارد دیگر کار می کند.

http://porschi.ir/q/%d9%87%d8%a7%d8%b1%d8%af-ssd-%da%86%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%88-%d9%87%d8%b1-%d8%a2%d9%86%da%86%d9%87-%d8%a8%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%86-%d8%a8%d8%af/

نقره پرسیده در ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ در عمومی.
ارسال دیدگاه
0 پاسخ

پاسخ شما

با ارسال پاسخ شما با تمامی سیاست حفظ حریم خصوصی و قوانین و مقررات موافقت میکنید